Všeobecné podmínky

Všeobecné podmínky užívání internetové služby Kdovolal.hledam.info

Každý návštěvník internetové stránky Kdovolal.hledam.info souhlasí s tím, že si přečetl tyto Všeobecné podmínky v plném rozsahu a souhlasí s nimi. Pokud nesouhlasíte, bez odkladu službu Kdovolal.hledam.info opusťte!

Kdovolal.hledam.info
Internetová služba Kdovolal.hledam.info je veřejné diskusní fórum. Všechny příspěvky, komentáře nacházející se na Kdovolal.hledam.info, jsou duševním majetkem a názorem jejich autorů. Provozovatel služby Kdovolal.hledam.info neručí za jejich správnost a objektivnost. Všechny příspěvky jsou publikovány ihned po jejich zadání do systému (nedochází ke schvalování apod.). Služba Kdovolal.hledam.info je provozována v dobré víře a nemá za cíl nikoho poškodit – žádnou fyzickou ani právnickou osobu (ani žádné zvíře). Cílem služby Kdovolal.hledam.info je pomoci lidem, kterým často zvoní telefony nejen pracovně, ale i s nekonečnými nabídkami, anketami a s různými pokusy o podvodné jednání. Cílem je tyto volající odhalit a případně na svém telefonu zablokovat.

Vše musí být v souladu se zákony
Každý uživatel služby Kdovolal.hledam.info musí formulovat příspěvek tak, aby nebyl v rozporu s dobrými mravy, právními předpisy České republiky, Evropské unie a dalšími státy.

Práva provozovatele Kdovolal.hledam.info
Vyhrazujeme si právo libovolný příspěvek, komentář bez náhrady smazat. Provozovatel služby s dobrými mravy si vyhrazuje právo kdykoliv a bez udání důvodu tyto podmínky kdykoliv změnit.