777776645

Známý úvěrový podvodník a lichvář Štrébl Přemysl! Dříve měl web tirozet.cz, který byl už svými praktikami profláknutý, tak ho zrušil, a v dubnu 2019 založil nový web na doméně jl-office.cz, kde už nemá záměrně uvedeny ani zákonem dané povinné informace, jako je IČ apod.
Pokud právě aktuálně poptáváte úvěr a na displeji se vám zobrazí toto číslo, hovor doporučuji nepřijímat, blokovat! Jinak vás finančně zlikviduje a když mu řeknete něco, co se mu nebude líbit, tak je sprostý!
Při své inteligenci žáka zvláštní školy neumí nic jiného, než podvádět. V jeho komunikaci neuvěřitelné množství chyb, dokonce hrubek!
Navíc je to velmi neseriózní a arogantní pán!
V. Prokešová
Přidal: V. Prokešová

1 komentář u „777776645

  1. čaudys

    Štrébl, toť známá podvodnická jebka už od roku 2001 to ještě bydlel s nějakou Stupkovou někde v panelácích u Smrku a ta s ním v těch jeho prasárnách jela, nechápu blázny co s ním chtějí něco uzavírat, to se rovnou můžou jít oběsit. Štrébl jim nic nevyřídí, kde všude byl jednatelem tak jel jenom podvody( Real Wonder, Tirozet atd.), je to kriminální živel a patří do basy tam by dělal cikánům děvku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *